Başarılar

 
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması Ortaokul İlçe İkinciliği / 2021
  • İl Milli Eğitim Müdürlüğü Bilek Güreşi Müsabakaları İl Birinciliği / 2020
  • İzmir KültürPark Tenis Turnuvası İkincilik/ 2020
  • Taekwondo Yıldızlar Aydın İl Birinciliği/ 2020
  • İlçe 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şiir Yarışması İlçe İkinciliği/ 2020
  • İlçe 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resim Yarışması İlçe İkinciliği /2020
  • İlçe 10 Kasım Atatürk'ü Anma Şiir Yarışması İlçe İkinciliği/ 2020
  • İlçe 10 Kasım Atatürk'ü Anma Resim Yarışması İlçe İkinciliği/ 2020
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması İlkokul İlçe İkinciliği/ 2020
  • Taekwondo İl Müsabakaları Kızlar ve Erkekler İl Birinciliği/ 2019
  • Taekwondo İlçe Müsabakaları 4 Kategoride İlçe Birinciliği/ 2019
  • İl Bilek Güreşi Müsabakaları Yıldız Erkekler İl Birinciliği/ 2019
  • İl Bilek Güreşi Müsabakaları Yıldız Erkekler İl Üçüncülüğü/ 2019
  • İl Bilek Güreşi Müsabakaları Yıldız Kızlar İl Birinciliği/ 2019
  • İlçe 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bayrak Koşusu 2 Kategoride İlçe Dördüncülüğü/ 2019
  • İlçe 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100 m Koşu Erkekler Kategorisnde İlçe Birinciliği/2019
  • İlçe 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100 m Koşu Kızlar Kategorisinde İlçe Birinciliği/ 2019
  • İlçe Masa tenisi Müsabakaları 3 Kategoride İlçe Birinciliği/ 2019
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü Kompozisyon Yarışması İlçe İkinciliği / 2019
  • Aydın Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Şiir Yarışması İl Birinciliği/ 2019
  • Rota Koleji Düş Günlüğü Yarışması Türkiye Dördüncülüğü/ 2019
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü Kompozisyon Yarışması İlçe Birinciliği/ 2019
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması  Ortaokul İlçe İkinciliği/2019
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması  İlkokul İlçe Birinciliği/2019
  • Rota Koleji Düş Günlüğü Yarışması Türkiye Dördüncülüğü/2018
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İstiklal Marşı'nı Güzel Okuma Yarışması İlçe Üçüncülüğü/2018
  • İdea Dergi Yılın Enleri Anket Çalışması-En İyi Özel Okul Plaketi / Mart 2018
  • Okulistik Sınavı / 3. Sınıflar Kategorisinde Türkiye Birinciliği / Ocak 2018
  • MEB Okullar Arası İl Satranç Turnuvası İl Dördüncülüğü / Şubat / 2018
  • MEB Okullar Arası Artistik Jimnastik İl Müsabakaları / Erkekler Kategorisi İl İkinciliği-Kızlar Kategorisi İl Dördüncülüğü/ Şubat 2018
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü Komposizyon Yarışması / Birincilik / Kasım 2017
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü Resim Yarışması / Üçüncülük / Kasım 2017
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Temalı Şiir Yarışması / Üçüncülük Ödülü / Ekim 2017
  • Erişi Sınavı / 5. Sınıflar Kategorisinde İkincilik /  Ocak 2017
  • Okulistik Sınavı / 3. Sınıflar Kategorisinde 2 Türkiye Birinciliği / Mayıs 2016
  • Okulistik Sınavı / 3. Sınıflar Kategorisinde Türkiye Birinciliği / Nisan 2016
  • Aydın İli Atletizm Yarışmaları / 1000 Metre Yarışlarında Dördüncülük / Mart 2016
  • Okulistik Sınavı / 2. Sınıflar Kategorisinde 2 Türkiye Birinciliği / Ocak 2016
  • MEB Okullar Arası Artistik Jimnastik İl Müsabakaları / Minik Kızlar A ve Minik Kızlar B Kategorisinde Üçüncülük / Ocak 2016
  • Okulistik Sınavı / 3. Sınıflar Kategorisinde Türkiye Birinciliği / Aralık 2016
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 24 Kasım Öğretmenler Günü Şiir Yarışması / İkincilik Ödülü / Kasım 2015
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 10 Kasım Atatürk'ü Anma ve Atatürk Haftası Şiir Yarışması / İkincilik ve Üçüncülük Ödülü / Kasım 2015
  • İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Cumhuriyet Bayramı Şiir ve Kompozisyon YArışması / Birincilik ve İkincilik Ödülü / Ekim 2015
  • Gençlik Spor İl Müdürlüğü Dünya Kadınlar Günü Masa Tenisi Turnuvası / Şampiyonluk Ödülü / Mart 2015
  • TEOG Birinci Basamak Sınavı / 2 Türkiye Birinciliği / Ocak 2015